Varis mobilya 25 yıllık tecrübesiyle mobilya sektöründe ankara sitelerde faliyet göstermektedir.

Modern tasarımları ile müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren Varis Mobilya‘da kalite ,titizlik,müşteri odaklı hizmet ve ticari itibar en önemli unsurlardır.

Üretilen her parçanın alınteri ve el işçiliğiyle yoğrularak meydana getirildiği Varis mobilya da her parça yaşadığınız mekanları güzelleştirmek ve kullanım rahatlığı sağlamak amacıyla fabrikamızda titizlikle hazırlanmaktadır.

Varis Mobilya olarak en güzelini,evinize en çok yakışanını üretmek,kurumsallaşarak yurt içi ve yurt dışına konsept mağazalar açmayı hedeflemekteyiz.

Misyon

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek. Bu beklentileri karşılarken; kullanılan teknolojiyle, kaliteden ödün vermeden, konforlu, rahat, estetik ve fonksiyonel mükemmellikle tüketicilerin bütçelerine uygun ödeme kolaylıkları sağlayarak, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların ihtiyaçlarına katkıda bulunan, müşterilerin bugünkü beklentileri ve gereksinimlerini göz önünde tutarak güvenilir, yenilikçi, değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olarak çevreye duyarlı malzemelerle ürünleri sunmak  ve bu üretimlerle ilgili her türlü satış öncesi ve sonrası hizmetleri sunmak .

Vizyon

Girişimci, yenilikçi, gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini her zaman yüksek tutmak. Üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmaktır.

Bu profesyonel hizmeti sunarken; teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün geliştirmede yaratıcı, çağdaş bir insan kaynakları politikası izleyen, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan, uluslararası kalite standart ve imajına sahip, kazanan, dağıtıcı ana bayisine ve perakendeci bayisine kazandıran, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket yapısı ile yurtiçinde lider konumunu devam ettirmek ve mobilya sektöründe lider bir firma olmak.

Kalite Politikamız

Değişen ve gelişen teknolojiyi de yakından izleyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,sektöründeki her türlü ihtiyaca cevap verebilmek üzere hizmet politikasına en iyi şekilde yansıtmaktadır.

Çalışanlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliğinin sağlanması, çevreye olan duyarlılığımız, kalite, sağlık, ve çevre kavramlarını ön planda tutmamızı, buna göre politikalarımızı oluşturmamızı sağlamaktadır.

Firmamız bu amaçla, her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, müşteri memnuniyeti sağlamak ve maliyetleri en az seviyeye düşürmek için konusunda uzman personel ile gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Tüm bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için; imalat güvenilirliği, zamanında teslim, maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması firmamızın kalite politikalarını oluşturmaktadır.